Sponzorství a dary

Nyní sháníme finance na účty za dotáčku v Indii a finální postprodukci, abychom mohli film pustit do světa - ke všem, které osloví.

Vyrobit dokumentární film bez podpory státních institucí či jakékoli televize je v České republice obtížný a finančně náročný úkol. Myslíme si, že to má smysl a poslední rok se o to snažíme. Chcete v tom být s námi?

Finanční podpora

Jakákoli částka, kterou se rozhodnete nás podpořit, bude použita na výrobu filmu. 

Zbývá nám dodělat finální střih, dvě jazykové verze - anglickou i českou, mix zvuku, obrazovou postprodukci a výrobu vysílací kopie filmu

Zároveň plánujeme vyrobit DVD verzi s bonusovými materiály (rozhovory s mistry s pasážemi, které se do filmu nevešly, vystřihnuté scény a rozhovory s tvůrci).

Svůj finanční dar v jakékoli výši můžete poslat na číslo účtu u Raiffeisen bank

213907001 / 5500

Pro platby ze zahraničí

IBAN:      CZ2955000000000213907001

O použití a výši finančních darů budete informováni prostřednictvím této stránky a facebookového účtu www.facebook.cz/AnoZivotu

ODMĚNY ZA PODPORU

200 Kč - Ano FILMU 

Výběr nejlepších fotografií z natáčení v Indii v digitální podobě ke stažení, k tomu uvedeme vaše jméno na webových stránkách filmu a získáte dobrý pocit, že tvoříte film s námi. 

500 Kč - DVD s filmem

DVD s dokumentárním filmem Ano životu, ano lásce ( ihned po jeho vydání).  Výběr nejlepších fotografií z natáčení v Indii v digitální podobě ke stažení, k tomu uvedeme vaše jméno na webových stránkách filmu.

600 Kč  - Novoroční vernisáž výstavy s prvním sdílením zážitků z natáčení + Indie na plátně

Ze zdravotních a finančních důvodů jsme nuceni uspořádat vernisáž výstavy až v lednu 2018. Vernisáž bude místem, kde uvidíte nejlepší fotografie z natáčení. Připravíme pro vás příjemnou novoroční atmosféru doplněnou o sdílení zážitků z listopadového dobrodružství doplněné o fotoprezentaci a krátké video + ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá velkoformátovou fotografii vytištěnou na plátně. 

1000 Kč - Jméno v závěrečných titulcích 

Uvedeme vaše jméno v závěrečných titulcích filmu. Účast na předvánoční vernisáži výstavy s prvním sdílením zážitků z Indie. Ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá velkoformátovou fotografii.  + Získáte link na download filmu a k tomu výběr nejlepších fotografií z natáčení v Indii v digitální podobě ke stažení.

1500 Kč - SPECIÁLNÍ limitovaná DVD edice s podpisem

Speciální podepsanou edici filmu Ano životu, ano lásce s bonusovým materiálem, co se do filmu nevešlo na DVD (hned jak bude vydáno).  Můžete se zúčastnit předvánoční vernisáže výstavy, kterou doplníme o sdílení zážitků z druhého natáčení v Indii. Ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá velkoformátovou fotografii. 

+ link ke stažení dokumentu, uvedeme vaše jméno v závěrečných titulcích filmu a dostanete výběr nejlepších fotografií z natáčení v Indii v digitální podobě ke stažení

 

3 000 Kč  - kalendář 2018

Dárek k Vánocům, speciální limitovaná edice filmového kalendáře s osobním věnováním tvůrců Petry Slancové a Jana Kadeřábka. Celý rok se můžete inspirovat poutavými fotografiemi z natáčení a myšlenkami duchovních mistrů.

K tomu získáte účast na předvánoční vernisáži výstavy s prvním sdílením zážitků z Indie, kde ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá velkoformátovou fotografii. 

+ DVD s dokumentárním filmem Ano životu, ano lásce ( ihned po jeho vydání).

+ výběr nejlepších fotografií z natáčení v Indii v digitální podobě ke stažení a jméno  v závěrečných titulcích filmu.

5 000 Kč - VIP účast na premiéře filmu a závěrečné after party

V.I.P. vstupenka pro 2 osoby na premiéru filmu + účast na závěrečné party.

+ účast na předvánoční vernisáži výstavy s prvním sdílením zážitků z Indie, kde ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá velkoformátovou fotografii.  K tomu dostanete speciální podepsanou edici filmu Ano životu, ano lásce s bonusovým materiálem, co se do filmu nevešlo na DVD (hned jak bude vydáno).  Z Indie vám pošleme pohlednice s mantrou a originálním vzkazem a výběr nejlepších fotografií z natáčení v digitální podobě ke stažení.  Vaše jméno se samozřejmě objeví mezi sponzory v závěrečných titulcích filmu.

 

 

7 000 Kč - Dárek pro štěstí

Japa mala pro meditaci, korálky, sárí, sošky, koření. Indie je plná pozoruhodností, každé místo má své kouzlo. Máte svůj typ, co byste chtěli přivést? Vybereme vám osobní dárek, drobnost, která vás potěší a jistě přinese mnohá požehnání.

K tomu získáte 2 vstupenky na premiéru a závěrečnou afterparty, účast na předvánoční vernisáži výstavy s prvním sdílením zážitků z Indie, kde ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá velkoformátovou fotografii.  Vaše jméno se objeví nejen v závěrečných titulcích filmu, ale i ve vido-zdravici, kterou natočíme v Indii a umístíme na FB i filmovém webu.

+ DVD s dokumentárním filmem Ano životu, ano lásce ( ihned po jeho vydání).

+ zvláštní autory podepsanou edici filmu Ano životu, ano lásce s bonusovým materiálem, co se do filmu nevešlo na DVD (hned jak bude vydáno)

 

15 000 Kč (omezená kapacita 5ks) - Jak se tvoří film Ano životu, ano lásce

Chcete být u toho, jak vzniká film Ano životu, ano lásce? Zažijete, jak vypadá postprodukce za přítomnosti obou tvůrců Petry Slancové a dokumentaristy Honzy Kadeřábka.

K tomu získáte 2 VIP vstupenky na premiéru a závěrečnou afterparty, účast na předvánoční vernisáži výstavy s prvním sdílením zážitků z Indie, kde ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá velkoformátovou fotografii.  Vaše jméno se objeví nejen v závěrečných titulcích filmu, ale i ve vido-zdravici, kterou natočíme v Indii a umístíme na FB i filmovém webu.

Těšte se i na výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě ke stažení. Vaše jméno a tvůrci podepsané DVD filmu Ano životu, ano lásce s bonusovým materiálem, co se do filmu nevešlo (hned jak bude vydáno).

 

20 000 Kč - Přednáška s ochutnávkami filmu + 2 VIP vstupenky na premiéru

Chcete slyšet informace ze zákulisí filmu a zjistit co obnáší natáčení dokumentu? Dozvědět se, jaká byla cesta od původní myšlenky k dokončení filmu Ano životu, ano lásce? Ještě než film dokončíme, přijedeme za vámi na přednášku a budeme sdílet zážitky z celé tvorby filmu i z posledního natáčení, které doplníme o krátké ukázky z Indie. Následovat bude diskuze a odpovědi na vaše dotazy.

+ 2 VIP vstupenky na premiéru filmu a závěrečnou after party, účast na předvánoční vernisáži výstavy, kde ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá jedinečný dárek k Vánocům - velkoformátovou fotografii vytištěnou na plátně.  Vaše jméno se objeví nejen v závěrečných titulcích filmu, ale i ve vido-zdravici, kterou natočíme v Indii a umístíme na FB i filmovém webu.

+ tvůrci podepsané DVD filmu Ano životu, ano lásce s bonusovým materiálem, co se do filmu nevešlo (po jeho vydání), získáte i výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě ke stažení

 

30 000 Kč - Soukromá předpremiéra u vás doma + 2 VIP vstupenky na premiéru

Chcete být první, kdo uvidí pracovní verzi filmu Ano životu, ano lásce ještě před premiérou? A k tomu u vás doma? Přijedeme za Vámi a uspořádáme soukromé promítání pro vás. Pozvěte své přátelé a prožijte s námi kouzlo Indie a inspiraci mistrů jako první.

+ 2 VIP vstupenky na premiéru filmu a závěrečnou after party, účast na předvánoční vernisáži výstavy s ještě čerstvými zážitky z Indie, kde ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho, kdo získá jedinečný dárek k Vánocům - velkoformátovou fotografii.  Vaše jméno se objeví nejen v závěrečných titulcích filmu, ale i ve video-zdravici, kterou natočíme v Indii a umístíme na FB i filmovém webu.

+ tvůrci podepsané DVD filmu Ano životu, ano lásce s bonusovým materiálem, co se do filmu nevešlo (po jeho vydání), získáte i výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě ke stažení a vaše jméno zazáří v závěrečných titulcích filmu.

100 000 Kč - Hlavní partner filmu aneb tvořím svou pozitivní karmu 

LOGO firmy nebo jméno v titulcích, hned v začátku většími písmeny jako hlavní partner + osobní poděkování na premiéře filmu, 2 VIP vstupenky na premiéru a závěrečnou after party

+ všechny předchozí odměny

 

Morální podpora a služby

Pokud nám chcete pomoci jinou, než čistě finanční formou, kontaktujete nás na facebookovém účtu. Budeme rádi za sdílení a šíření našich příspěvků, za vaše nabídky spolupráce, či jen za milé slovo a morální podporu. 

Podpořte

Dotáčku v INDII

Finální střih filmu

2 jazykové verze - ENG,CZ

Mix zvuku

Obrazovou postprodukci

Výrobu vysílací kopie filmu

Svůj finanční dar můžete poslat na číslo účtu u Raiffeisen bank

213 907 001 / 5500

VS: 111

Pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2955000000000213907001