"Mistři se inkarnují, a to nejen v Indii, ale v různých částech tohoto světa, aby lidem připomněli skutečný účel života. Mají udržovat při životě Světlo poznání, bhakti a odevzdání se. Bez tohoto Světla by již dávno svět skončil. Jen díky milosti Mistrů je svět stále lepším místem a každý jedinec zde může pocítit blaženost."

Paramahamsa Vishwananda, Inspiration 21. 5. 2016

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

Duchovní mistr žijící v německém Springenu. Zasvětil svůj život otevírání srdcí lidí. Cestuje po celém světě s cílem pomoci lidem najít a realizovat nejvyšší, neomezenu, bezpodmínečnou lásku, která je přítomna v každé lidské bytosti.

Atmaji

je moderní osvícený mistr a mystik z indického státu Tamil Nadu. Zasvětil svůj život a práci tomu, stát se součásti vytváření nového věku lidstva. Pro své účení a smysl pro humor je vyhledáván nejen v Indii, Evropě i Americe.

Sadhu Maharaja

bývalý král městského státu Munger, který se rozhodl vzdát veškeré své moci a bohatství zasvětit svůj život bohu.  Jako posel lásky cestoval po celém světě. Tím, že vidí skutečnou krásu v každém a ve všem s milujícím porozuměním a přátelstvím spojuje lidi z různých prostředí.  Setkání s ním je krásným zážitkem pro každého.

Maharaja Shamal

z vrindavanského chrámu Sri Ma Anandamayi, která je považována za jednu z největších indických světic 20. Století. Její jméno v překladu znamená “Matka prostoupená blažeností”. Kvůli zázrakům a léčivému dotyku vyhledávali Anandamayi lidé z celé Indie a posléze i světa.  

Swami z ashramu Swamiho Pranavanady

Pranavanada byl jeden z největších duchovních lídrů moderní Indie. Svými žáky je dodnes uctíván za poselství univerzální lásky a soucitu pro celé lidstvo.

Podpořte

Dotáčku v INDII

Finální střih filmu

2 jazykové verze - ENG,CZ

Mix zvuku

Obrazovou postprodukci

Výrobu vysílací kopie filmu

Svůj finanční dar můžete poslat na číslo účtu u Raiffeisen bank

213 907 001 / 5500

VS: 111

Pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2955000000000213907001