OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: robynn@centrum.cz, aztec@seznam.cz
0 Kč

O FILMU

Petra Slancová - je novinářka, která přes 13 let působila v televizním zpravodajství. V lednu 2016 se rozhodla natočit dokumentární film s inspirujícím poselstvím pro dnešní svět. Myšlenka vytvořit něco, co má pro ni hlubší smysl, ji přiměla jít za své strachy, opustit zónu komfortu a vydat se bez předchozích zkušeností s filmem - do Indie. Do země plné kontrastů, barev, vůní i duchovního bohatství. Řekla Ano svému životu a tím vstoupila na cestu hlubšího sebepoznání i osobní proměny, která se postupně otiskla do celého filmu.  

Spolu s dokumentaristou Janem Kadeřábkem zažili v květnu 2016 největší hinduistickou pouť na světě, Kumbh Mela v Ujjainu a navštívili městečko Vrindavan. V listopadu 2017 se vydali do Indie znovu, aby natočili závěrečné záběry a podstoupili duchovní pouť s duchovním mistrem Paramahamsou Vishwanandou. 
...

Vznikl film s poselstvím LOKAH SAMASTAH SUKHINO BHAVANTU. (Kéž jsou všechny bytosti šťastny).

...

"Je hodně filmů, hodně dokumentů, ale jen málo těch, které jsou esencí skutečného života a pravé esence lásky."

Paramahamsa Vishwananda

...

OHLASY NA PRACOVNÍ VERZI

"Energie kterou jsem z filmu vnímala byla silná. Pracovala se mnou ještě dlouho po promítání."

Jana

"Film mi připomněl, jak důležité je v životě být sám sebou, nebát se následovat srdce a začít jednat."

Radek

"Najednou jsem měla pocit, že jsem v Indii. Má duše cítila, prožívala a taky ožívala. Odnesla jsem si toho dost k zamyšlení."

Mirka

Mistři se inkarnují nejen v Indii, ale v různých částech tohoto světa, aby lidem připomněli skutečný účel života. Mají udržovat při životě Světlo poznání, bhakti a odevzdání se. Bez tohoto Světla by již dávno svět skončil. Jen díky milosti Mistrů je svět stále lepším místem a každý jedinec zde může pocítit blaženost.

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

Duchovní mistr žijící v německém Springenu. Zasvětil svůj život otevírání srdcí lidí. Cestuje po celém světě s cílem pomoci lidem najít a realizovat nejvyšší, neomezenou, bezpodmínečnou lásku, která je přítomna v každé lidské bytosti.

Atmaji

Moderní osvícený mistr a mystik z indického státu Tamil Nadu. Zasvětil svůj život a práci tomu, stát se součásti vytváření nového věku lidstva. Pro své účení a smysl pro humor je vyhledáván nejen v Indii, Evropě i Americe.

Sadhu Maharaja

Bývalý král městského státu Munger, který se rozhodl vzdát veškeré své moci a bohatství zasvětit svůj život bohu.  Jako posel lásky cestoval po celém světě. Tím, že vidí skutečnou krásu v každém a ve všem s milujícím porozuměním a přátelstvím spojuje lidi z různých prostředí.  Setkání s ním je krásným zážitkem pro každého.

Maharaja Shamal

z vrindavanského chrámu Sri Ma Anandamayi, která je považována za jednu z největších indických světic 20. Století. Její jméno v překladu znamená “Matka prostoupená blažeností”. Kvůli zázrakům a léčivému dotyku vyhledávali Anandamayi lidé z celé Indie a posléze i světa.  

Swami z ashramu Swamiho Pranavanady

Pranavanada byl jeden z největších duchovních lídrů moderní Indie. Svými žáky je dodnes uctíván za poselství univerzální lásky a soucitu pro celé lidstvo.