Petra Slancová

Moderátorka, lektorka autentické komunikace a zakladatelka projektu InspireView

Miluji inspiraci, život a dělat věci, které mě baví, stejně jako jít za hranice toho, co si myslíme, že je/není možné.  

V roce 2002 jsem podlehla kouzlu éteru a živého vysílání a začala moderovat v rádiích (Faktor, Kiss Jižní Čechy, Hey Praha, Olympic či Frekvence 1)  i v televizi (TV Prima, Barrandov či Metropol).  

Po 13 letech v tomto světě jsem zatoužila žít více samu sebe, své sny a rozhodla se natáčet inspirující rozhovory s lidmi, kteří žijí naplno svým životem a založila internetovou TV InspireView www.inspireview.cz

V lednu 2016 jsem se nadchla pro nápad natočit dokumentární film a říci Ano nové etapě mého života. 

Jan Kadeřábek

Kameraman a režisér

Po ročním studiu režie na DAMU nakonec vystudoval režii dokumentárního filmu na FAMU. Byl žákem českého dokumentaristy Jana Špáty. Podobně jako on se věnuje režijní i kameramanské profesi. 

Film Láska v hrobě, který natočil s Davidem Vondráčkem, získal Českého lva. Další z oceněných projektů jsou např. Tak trochu jiná reality show Českého rozhlasu – „Odhalení“ – Panda Award, Festival Wildscreen, Bristol, UK. Celovečerní dokument Zachraňte Edwardse režisérky Dagmar Smržové - pečeť Comenius.

Externě spolupracuje s Českou televizí, TV NOVA, TV PRIMA jako režisér a kameraman dokumentárních a publicistických pořadů.

Katarína Buchanan Geyerová

 

Střihačka napříč žánry

Katarínu jsme oslovili v září 2016, aby nám pomohla se střihem našeho filmu. Na projektu strávila desítky hodin a spolu s námi věří, že se film podaří letos dovést k premiéře...

Podpořte

Dotáčku v INDII

Finální střih filmu

2 jazykové verze - ENG,CZ

Mix zvuku

Obrazovou postprodukci

Výrobu vysílací kopie filmu

Svůj finanční dar můžete poslat na číslo účtu u Raiffeisen bank

213 907 001 / 5500

VS: 111

Pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2955000000000213907001