Kontaktujte nás: robynn@centrum.cz, aztec@seznam.cz
0 Kč

Petra Slancová

Moderátorka, novinářka, lektorka autentické komunikace

V roce 2002 podlehla kouzlu éteru a živého vysílání a začala moderovat v rádiích (Faktor, Kiss Jižní Čechy, Hey Praha, Olympic či Frekvence 1) i v televizi (TV Prima, Barrandov či Metropol).

V roce 2014  vytvořila projekt rozhovorů s lidmi, kteří inspirují svým životem - InspireView.  Touha měnit svět k lepšímu ji o dva roky později přivedla k novému nápadu - natočit film s inspirativním poselstvím. V květnu 2016 proto odjela do Indie a začala psát novou kapitolu svého života.  

Miluji inspiraci, život a dělat věci, které mě baví, stejně jako jít za hranice toho, co si myslíme, že je/není možné.  

Jan Kadeřábek

Kameraman a režisér

Po ročním studiu režie na DAMU nakonec vystudoval režii dokumentárního filmu na FAMU. Byl žákem českého dokumentaristy Jana Špáty. Podobně jako on se věnuje režijní i kameramanské profesi. 

Film Láska v hrobě, který natočil s Davidem Vondráčkem, získal Českého lva. Další z oceněných projektů jsou např. Tak trochu jiná reality show Českého rozhlasu – „Odhalení“ – Panda Award, Festival Wildscreen, Bristol, UK. Celovečerní dokument Zachraňte Edwardse režisérky Dagmar Smržové - pečeť Comenius.

Externě spolupracuje s Českou televizí, TV NOVA, TV PRIMA jako režisér a kameraman dokumentárních a publicistických pořadů.

Katarína Buchanan Geyerová

 

Střihačka napříč žánry

Katarínu jsme oslovili v září 2016, aby nám pomohla se střihem našeho filmu. Na projektu strávila desítky hodin a spolu s námi věří, že se film podaří letos dovést k premiéře...